Yhteystiedot - Revonia

Yhteystiedot

Soita, kirjoita, piirrä





    Revonia OÜ

    Puhelin +358 44 0100 717 (Rauno Hoikkala)
    Sähkoposti info@revonia.ee
    Osoite Kumna tee 5, Vääna, 76903 Harju maakond, Estonia
    Y-tunnus 11723380
    Alv nro EE101330996
    IBAN EE537700771000558221

    Toimipaikkamme sijaitsee Salossa.

    Revonia Suomessa

    Rauno Hoikkala

    Rauno Hoikkala

    Maajohtaja/myynti (Suomi)

    Sähköposti  rauno.hoikkala@revonia.fi
    Puhelin  +358 44 0100 717

    Ari Hottinen

    Aluepäällikkö / Myynti
    Pohjois-Savo ja Pohjois-Karjala

    Sähköposti  ari.hottinen@revonia.fi
    Puhelin  +358 45 1384 563

    Ari Hottinen
    Seppo Pelkonen

    Seppo Pelkonen

    Aluepäällikkö / Myynti
    Etelä-Savo ja Keski-Suomi

    Sähköposti  seppo.pelkonen@revonia.fi
    Puhelin +358 40 0555 202

    Kristo Kekkonen

    Talousjohtaja/Perustaja

    Sähköposti  kristo@revonia.ee
    Puhelin  +372 518 0252
    Kielet  viro, englanti

    Kristo Kekkonen

    Revonian tiimi Virossa

    Marju Pruul

    Myynti

    Sähkoposti  marju@revonia.ee
    Puhelin  +358 40 1892 880
    Kielet viro, venäjä, suomi

    Marju Pruul
    Rauno Oja

    Rauno Oja

    Toimitusjohtaja/Perustaja

    Sähkoposti  rauno@revonia.ee
    Puhelin  +372 5684 2845
    Kielet viro, englanti, suomi

    Imre Vaino

    Tuotantopäällikkö/Myynti

    Sähköposti  imre@revonia.ee
    Puhelin  +372 504 8204
    Kielet viro, venäjä, suomi

    Imre Vaino
     Mihkel Päll

    Mihkel Päll

    Tuotantopäällikkö

    Sähköposti  mihkel@revonia.ee
    Puhelin  +372 5346 6766
    Kielet  viro, englanti, venäjä

    Veronika Svists

    Myynti saksankielisille markkinoille

    Sähköposti  veronika@revonia.ee
    Puhelin  +372 5625 9222
    Kielet: viro, saksa, englanti, venäjä

    Veronika Svists

    Kaikki mitä tarvitaan

    Näistä neljästä osasta voidaan tehdä 4,5 neliön tai useiden satojen neliöiden holvikattoisia rakennuksia. Lue lisää rakentamista esittelevästä kohdasta.

    Paras tapa saada vastaus on kysyä suoraan.

    Ota reippaasti yhteyttä

    Yhteystiedot
    This website uses cookies. By continuing to use this website you are giving consent to cookies being used. More information I understood