Yhteystiedot - Revonia

Yhteystiedot

Soita, kirjoita, piirrä





    Revonia OÜ

    Puhelin +358 44 0100 717 (Rauno Hoikkala)
    Sähkoposti info@revonia.ee
    Osoite Kumna tee 5, Vääna, 76903 Harju maakond, Estonia
    Y-tunnus 11723380
    Alv nro EE101330996
    IBAN EE537700771000558221

    Toimipaikkamme sijaitsee Salossa.

    Revonia Suomessa

    Rauno Hoikkala

    Rauno Hoikkala

    Maajohtaja/myynti (Suomi)

    Sähköposti

    Puhelin

    Jaakko Toivonen

    Jaakko Toivonen

    Aluepäällikkö / Itä-Uusimaa, Kymenlaakso, Etelä-Savo Ja Keski-Suomi

    Sähköposti

    Puhelin

    Ari Hottinen

    Ari Hottinen

    Aluepäällikkö / Myynti Pohjois-Savo ja Pohjois-Karjala

    Sähköposti

    Puhelin

    Kristo Kekkonen

    Kristo Kekkonen

    Talousjohtaja/Perustaja

    Sähköposti

    Puhelin

    Kielet

    Revonian tiimi Virossa

    Marju Pruul

    Marju Pruul

    Myynti

    Sähkoposti

    Puhelin

    Kielet

    marju@revonia.ee

    +358 40 1892 880

    viro, venäjä, suom

    Rauno Oja

    Rauno Oja

    Toimitusjohtaja/Perustaja

    Sähkoposti

    Puhelin

    Kielet

    rauno@revonia.ee

    +372 5684 2845

    viro, englanti, suomi

    Erich Kivi

    Erich Kivi

    Markkinointi

    Sähkoposti

    Puhelin

    Kielet

    Kaius Kiidli

    Kaius Kiidli

    Tuotanto/Projektipäällikkö

    Sähköposti

    Puhelin

    Kielet

    kaius@revonia.ee

    +372 5686 1060

    viro, suomi, englanti

    Imre Vaino

    Imre Vaino

    Myynti

    Sähköposti

    Puhelin

    Kielet

    imre@revonia.ee

    +372 504 8204

    viro, venäjä, suomi

     Mihkel Päll

    Mihkel Päll

    Tuotantopäällikkö

    Sähköposti

    Puhelin

    Kielet

    mihkel@revonia.ee

    +372 5346 6766

    viro, englanti, venäjä

    Veronika Svists

    Veronika Svists

    Myynti saksankielisille markkinoille

    Sähköposti

    Puhelin

    Kielet

    veronika@revonia.ee

    +372 5625 9222

    viro, saksa, englanti, venäjä

    Kaikki mitä tarvitaan

    Näistä neljästä osasta voidaan tehdä 4,5 neliön tai useiden satojen neliöiden holvikattoisia rakennuksia. Lue lisää rakentamista esittelevästä kohdasta.

    Paras tapa saada vastaus on kysyä suoraan.

    Ota reippaasti yhteyttä

    Yhteystiedot
    Tämä sivusto käyttää evästeitä. Jatkamalla tämän verkkosivuston käyttöä annat suostumuksesi evästeiden käyttöön.