Yhteystiedot - Revonia

Yhteystiedot

Soita, kirjoita, piirrä





Revonia OÜ

Puhelin _ +358 44 0100 717 (Rauno Hoikkala)
Sähkoposti _ info@revonia.ee
Osoite _ Kumna tee 5, Vääna, 76903 Harju maakond
Y-tunnus _ 11723380
Alv_nro _ EE101330996
IBAN _ EE537700771000558221

Toimipaikkamme sijaitsee Salossa

Revonia Suomessa

Rauno Hoikkala

Rauno Hoikkala

Maajohtaja/myynti (Suomi)

Säköposti _ rauno.hoikkala@revonia.fi
Puhelin _ +358 44 0100 717

Revonian tiimi Virossa

Rauno Oja

Rauno Oja

Toimitusjohtaja/Myynti

Säköposti _ rauno@revonia.ee
Puhelin _ +372 5684 2845
Kielet_viro, englanti

Imre Vaino

Tuotantopäällikkö/Myynti

Sähköposti _ imre@revonia.ee
Puhelin _ +372 504 8204
Kielet_viro, venäjä, suomi

Imre Vaino
Jaak Oja

Jaak Oja

Tuotanto/Tekninen tuki

Sähköposti _ jaak@revonia.ee
Puhelin _ +372 5628 3717
Kielet _ viro, englanti, venäjä

Kristo Kekkonen

Talous

Sähköposti _ kristo@revonia.ee
Puhelin _ +372 518 0252
Kielet_viro, englanti

Kristo Kekkonen
Veronika Svists

Veronika Svists

Myynti saksankielisille markkinoille

Sähköposti _ veronika@revonia.ee
Puhelin _ +372 5625 9222
Kielet_viro, saksa, englanti, venäjä

Karl Piirits

Myynti

Sähköposti _ karl@revonia.ee
Puhelin _ +372 5345 5399
Kielet _ viro, englanti

Karl Piirits
This website uses cookies. By continuing to use this website you are giving consent to cookies being used. More information I understood